جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    •  رییس هیات پزشکی ورزشی: تاکنون گزارشی درباره فروش مواد مخدر در باشگاه‌های خوزستان نداشته‌ایم

      رییس هیات پزشکی ورزشی: تاکنون گزارشی درباره فروش مواد مخدر در باشگاه‌های خوزستان نداشته‌ایم

      رییس هیات پزشکی ورزشی خوزستان گفت: تاکنون گزارش موثق و مستقیمی درخصوص فروش مواد مخدر در باشگاه‌های ورزشی استان نداشته‌ایم ولی امکان این موضوع وجود ...

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: در جام حذفی نقش‌مان پیشتیبانی کار بود نه برگزاری بازی

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: در جام حذفی نقش‌مان پیشتیبانی کار بود نه برگزاری بازی

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به نقش این اداره‌کل در فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و داماش، گفت: ما مسوول برگزاری فینال نبودیم و تنها ...

       حیدری خبر داد: تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از خشونت در استادیوم‌های خوزستان

      حیدری خبر داد: تعیین شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از خشونت در استادیوم‌های خوزستان

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: طی هماهنگی که با دستگاه قضا در استان صورت گرفته شد، شعبه‌ای ویژه برای تسریع در دادرسی موارد خاص و ایجاد محیط امن در ...

      توضیحات رییس کمیته اخلاق فدراسیون درباره حواشی فینال جام حذفی در اهواز

      توضیحات رییس کمیته اخلاق فدراسیون درباره حواشی فینال جام حذفی در اهواز

      رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و عضو کارگروه بررسی حواشی فینال جام حذفی توضیحاتی درباره حوادث رخ داده در حاشیه دیدار فینال جام حذفی ارائه کرد.

    • ادارات وزارت ورزش و جوانان در استان
      • اطلاعات تماس اداره کل ورزش و جوانان

        شهرستان آبادان

        تلفن تماس: 53320650
        نمابر: 53320122
        رایانامه: Abadan@msy.gov.ir

        شهرستان اهواز

        تلفن تماس: 35513986
        نمابر: 35513987

        شهرستان اندیمشک

        تلفن تماس: 42630270
        نمابر: 42630271
        رایانامه: Andimeshk@msy.gov.ir

        شهرستان ایذه

        تلفن تماس: 43623244
        نمابر: 43624002
        رایانامه: Eazeh@msy.gov.ir

        شهرستان امیدیه

        تلفن تماس: 52622326
        نمابر: 52625115
        رایانامه: Omidiyeh@msy.gov.ir

        شهرستان خرمشهر

        تلفن تماس: 53522900
        نمابر: 53522900
        رایانامه: Khoramshahr@msy.gov.ir

        شهرستان دزفول

        تلفن تماس: 42421681
        نمابر: 42421682
        رایانامه: Dezfoul@msy.gov.ir

        شهرستان بندرماهشهر

        تلفن تماس: 52326657
        نمابر: 52326656
        رایانامه: mahshahr@msy.gov.ir

        شهرستان مسجدسلیمان

        تلفن تماس: 43226340
        نمابر: 43230676
        رایانامه: Masjedsoleiman@msy.gov.ir

        شهرستان بهبهان

        تلفن تماس: 52722126
        نمابر: 52722126
        رایانامه: behbahan@msy.gov.ir

        شهرستان شوشتر

        تلفن تماس: 36222065
        نمابر: 36223799
        رایانامه: Shooshtar@msy.gov.ir

        شهرستان شوش

        تلفن تماس: 42871521
        نمابر: 42871522
        رایانامه: Shoosh@msy.gov.ir

        شهرستان رامهرمز

        تلفن تماس: 43523052
        نمابر: 43523567
        رایانامه: Ramhormoz@msy.gov.ir

        شهرستان شادگان

        تلفن تماس: 53722026
        نمابر: 53722772
        رایانامه: Shadegan@msy.gov.ir

        شهرستان دشت آزادگان

        تلفن تماس: 36746299
        نمابر: 36746300
        رایانامه: Dashteazadegan@msy.gov.ir

        شهرستان هندیجان

        تلفن تماس: 52572320
        نمابر: 52572320
        رایانامه: Hendijan@msy.gov.ir

        شهرستان رامشیر

        تلفن تماس: 43593600
        نمابر: 43592332
        رایانامه: Ramshir@msy.gov.ir

        شهرستان گتوند

        تلفن تماس: 36322321
        نمابر: 36322321
        رایانامه: Gatvand@msy.gov.ir

        شهرستان باغملک

        تلفن تماس: 43722140
        نمابر: 43721952
        رایانامه: Baghmalek@msy.gov.ir

        شهرستان لالی

        تلفن تماس: 43292727
        نمابر: 43294979

        شهرستان هفتکل

        تلفن تماس: 43582535
        نمابر: 43581450
        رایانامه: Haftgol@msy.gov.ir

        شهرستان هویزه

        تلفن تماس: 36782280
        نمابر: 36782280
        رایانامه: Hoveyzeh@msy.gov.ir

        شهرستان اندیکا

        تلفن تماس: 22623346
        رایانامه: Andika@msy.gov.ir

        شهرستان باوی(ملاثانی)

        تلفن تماس: 36522111
        نمابر: 36522111
        رایانامه: bavi@msy.gov.ir

        شهرستان حمیدیه

        تلفن تماس: 36722401
        نمابر: 36722401
        رایانامه: Hamidiyeh@msy.gov.ir

        شهرستان بندرامام خمینی(ره)

        تلفن تماس: 52223115
        نمابر: 52223117

        شهرستان آغاجاری

        تلفن تماس: 52662199
        نمابر: 52662199
        رایانامه: Aghajari@msy.gov.ir

        شهرستان اروندکنار

        تلفن تماس: 53393200
        نمابر: 53393200

        شهرستان بستان

        تلفن تماس: 36772227
        نمابر: 36772227

        شهرستان صیدون(باغملک)

        تلفن تماس: 43777161
        نمابر: 43777441

        شهرستان زیدون(بهبهان)

        تلفن تماس: 52982857
        نمابر: 52982857

        شهرستان دزفول

        تلفن تماس: 42357282

        شهرستان جایزان

        تلفن تماس: 52673470
        نمابر: 52673470

        شهرستان جزیره مینو(خرمشهر)

        تلفن تماس: 53372271
        نمابر: 53372271

        شهرستان دهدز

        تلفن تماس: 43683533
        نمابر: 43683533

        شهرستان کارون

        تلفن تماس: 35550919
        نمابر: 35550919
        رایانامه: Karoon@msy.gov.ir
    • سامانه های الکترونیک
    • ارتباط با مدیر کل استان
      مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان
      افشین حیدری
      مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان
    • گزارش تصویری
    • نمایش نظرسنجی
      از عملکرد روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در سال 96 چقدر رضایت دارید؟
      *
    • مدال آوران و افتخار آفرینان
      • هاشمیه متقیان مدال  سال 2016
      • حسین رجب پور مدال نقره سال 2016
      • محمد حیدری مدال نقره سال 2016
      • جواد حردانی مدال برنز سال 2016
      • علیرضا قلعه ناصری مدال نقره سال 2016
      • غلامرضا رحیمی مدال طلا سال 2016
      • سعید عبدولی مدال برنز سال 2016
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 631,973
تعداد بازدید امروز : 198
تعداد بازدید دیروز : 1,527
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.