جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قهرمانی شوش در لیگ فوتسال بانوان خوزستان

   قهرمانی شوش در لیگ فوتسال بانوان خوزستان

   لیگ فوتسال بانوان خوزستان با قهرمانی تیم شوش به پایان رسید.

   فاطمه دغاغله، نایب‌رییس بانوان هیات فوتبال استان در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان شوش، اظهار کرد: این رقابت‌ها از ششم تا هشتم دی‌ماه زیر نظر هیات فوتبال خوزستان و به میزبانی بهبهان برگزار شد.

   وی بیان کرد: این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای برگزار شد که تیم‌های اهورای بهبهان، شهرداری اهواز، فرهنگ شوش، بهمن بهبهان، حمید بهبهان، زاگرس منگشت صیدون، صبای ایذه و هیات فوتبال مسجدسلیمان، تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات شرکت داشتند.

   نایب‌رییس بانوان هیات فوتبال خوزستان گفت: در فینال این مسابقات، تیم شوش با حساب 9 بر صفر بر تیم صبای ایذه غلبه کرد و به عنوان قهرمانی رسید و نماینده ایذه دوم شد. همچنین شهرداری اهواز جایگاه سوم را به دست آورد.

   وی عنوان کرد: از تیم اهورای بهبهان نیز به عنوان تیم اخلاق تجلیل و سمیه عیدیان با هشت گل زده به عنوان خانم گل این رقابت‌ها معرفی شد.

   دغاغله گفت: این مسابقات در سطح بسیار خوبی برگزار شد و تیم‌های اول و دوم به عنوان نمایندگان خوزستان در مسابقات زیرگروه کشور شرکت می‌کنند.

   وی خاطرنشان‌کرد: جا دارد از دنیا عبدالله‌زاده، زینب بارانی، معصومه موسوی، زینب سلمان‌زاده و مریم لازم‌سعیدی که امر قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند و همچنین هیات فوتبال خوزستان و رییس هیات فوتبال بهبهان بابت میزبانی خوب‌شان قدردانی کنم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 825,310
تعداد بازدید امروز : 503
تعداد بازدید دیروز : 1,188
آخرین به روزرسانی : 1398/09/19
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.