جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استاندار خوزستان: بهترین کمپ وزنه‌برداری آسیا در اهواز احداث می شود

   استاندار خوزستان: بهترین کمپ وزنه‌برداری آسیا در اهواز احداث می شود

   استاندار خوزستان: بهترین کمپ وزنه‌برداری آسیا در اهواز احداث می شود

   استاندار خوزستان گفت: بهترین کمپ وزنه‌برداری کشور و آسیا در اهواز احداث می شود تا برای مسابقات بین‌المللی و اردوهای تیم ملی مشکل خاصی نباشد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، غلامرضا شریعتی در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی وزنه برداری جام فجر اهواز، اظهار کرد: مسابقات به صورت بسیار خوب برگزار شد. همچنین پشتیبانی، میزبانی و تیم های شرکت کننده نسبت به سال گذشته بسیار بهتر بود.

   وی بیان کرد: جا دارد از تمام دست‌اندرکاران برگزاری این رقابت‌ها از جمله اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، فدراسیون وزنه‌برداری و شرکت مناطق نفت خیز جنوب بابت تلاش‌های بسیاری در برگزاری این رقابت‌ها داشتند، تشکر کنم. خدا را شکر همه از جمله فدراسیون رضایت کاملی از میزبانی و سطح مسابقات داشتند.

   استاندار خوزستان گفت: کلاس‌هایی که در حاشیه این رقابت‌ها برگزار شد نیز برای ما ارزشمند بود. این کلاس‌ها به دانش و توان استان می‌افزاید.

   وی بیان کرد: در گذشته بخش عمده‌ای از تیم ملی وزنه‌برداری ایران از خوزستان بود اما به دلیل یک سری غفلت‌ها و مشکلاتی که پیش آمد، این موضوع به تدریج رنگ باخت . با کار زیرساختی که آغاز کرده‌ایم، امیدواریم که طی چند سال آینده، روند خوب گذشته تکرار شود و بتوانیم شاکله تیم ملی را تشکیل دهیم.

   شریعتی گفت: ما این امتیاز را گرفته‌ایم که مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر را در اهواز برگزار کنیم و به همین دلیل تصمیم داریم بهترین کمپ وزنه‌برداری کشور و آسیا را در اهواز احداث کنیم تا برای مسابقات بین‌المللی و اردوهای تیم ملی مشکل خاصی نباشد. به زودی نیز اقدامات لازم در این زمینه صورت می‌گیرد.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 500,562
تعداد بازدید امروز : 429
تعداد بازدید دیروز : 822
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.