جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نصیری: خط قرمز اداره کل ورزش حفظ حرمت پیشکسوتان است

   نصیری: خط قرمز اداره کل ورزش حفظ حرمت پیشکسوتان است

   نصیری: خط قرمز اداره کل ورزش حفظ حرمت پیشکسوتان است

   معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به ضرورت حفظ حرمت پیشکسوتان واقعی ورزش، توسط روسای هیات ها و ادارات ورزش شهرستان ها، گفت: خط قرمز حوزه کاری مدیرکل و دیگر ارکان مدیریتی ورزش استان حرمت گذاری به مقام شامخ پیشکسوتان ورزش است.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، ایراهیم نصیری در اولین گردهمایی نمایندگان کانون پیشکسوتان ورزش استان در سال1397 که با 27 نماینده این کانون برگزار شد، اظهارکرد: به عنوان فردی که فعالیت های کانون پیشکسوتان ورزش خوزستان را رصد می کنم و با این قشر که هویت واقعی ورزش هستند ارتباط شاگردی و استادی دارم و همچنین باتوجه به تاکید مکرر مدیرکل ورزش استان، حرمت به پیشکسوتان ورزش را باید حفظ کرد تا ورزش استان عاقبت بخیر شود.

   وی از حمید سالمی به عنوان مبتکر و بنیانگذار کانون پیشکسوتان ورزش در خوزستان یاد کرد و گفت: سالمی مدیری توانا و بدون جهت گیری و وابستگی خاص است که در بخش کانون پیشکسوتان و هیات ورزش های همگانی توانسته به موفقیت های بزرگ ورزشی برسد. تلاش این کسوت مدیریت ورزشی را یک برند غیرقابل انکار است که موجب شناسایی و ساماندهی خروجی های ورزش استان شده است.

   معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به ضرورت حفظ حرمت پیشکسوتان واقعی ورزش، توسط روسای هیات ها و ادارات ورزش شهرستان ها، گفت: خط قرمز حوزه کاری مدیرکل و دیگر ارکان مدیریتی ورزش استان حرمت گذاری به مقام شامخ پیشکسوتان ورزش است.

   وی با اشاره به کج فهمی برخی افراد که از طریق نفوذهای خاص وارد فضای ورزش استان شده اند، افزود: عده ای با سرعت وارد ورزش شدند و بر کرسی های ورزش که برچسب اموال ورزش دارند، نشستند و هدفشان هم رسیدن به تمام مناصب مدیریتی ورزش است. آن ها در این مدت رفتارهایی از خودشان نشان داده اند که در شان و مرام ورزش نیست و باعت دلخوری و بدبینی اهالی ورزش وپیشکسوتان شده است.

   نصیری ادامه داد: این عده کم که در راس برخی از هیات های ورزشی استان دیده می شوند باید هوشیار باشند که رفتارشان رصد می شود و اجازه ندارند نسبت به پیشکسوتان واقعی ورزش که هویت اصلی ورزش هستند کم توجهی یا بی حرمتی کنند. مطمنا کسانی که چنین خط مشی زشت را دنبال می کنند گرفتار کج فهمی و عدم درک مرام ورزش شده اند. آن ها باید در رفتار خود تجدیدنظر کنند و در غیر این صورت دیگر جایی در ورزش نخواهد داشت، البته چنین افرادی نه تنها باعث پیشرفت در ورزش نشد اند، بلکه باعث پس روی حوزه کاری خود هم شده اند.

   وی عنوان کرد: از سال گذشته رییس 11 هیات ورزشی استان که با معیارها و برنامه های ورزش استان سازگاری نداشتند، تغییر کردند که آخرین آن هیات بوکس بود. این نوید را هم به اهالی ورزش خوزستان بدهم که با تلاش همه جانبه مدیریت ورزش و دیگر همکاران ورزش استان رشد 10 درصدی داشته و باتوجه به این که جلسات هدفگذاری سال97 نیز به پایان رسیده است، اکنون عملکرد هیات ها و ادارات شهرستان را آغاز و ان شاءالله به زودی برترین های ورزش استان را طی مراسمی معرفی و از مدیران و تلاشگران عرصه پیشرفت ورزش تجلیل خواهد شد.

   معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: هیات ورزش های همگانی استان نیز طبق ارزیابی اولیه صورت گرفته، جز هیات های ورزشی برتر استان خواهد بود. همچین برای روز پیشکسوت ورزش استان آماده هستیم و مدیر کل ورزش و جوانان استان هم تاکید دارد که برای با شکوه برگزار شدن این مراسم مساعدت و حضور فعال داشته باشد.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 500,545
تعداد بازدید امروز : 412
تعداد بازدید دیروز : 822
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.