جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رتبه دوم ورزش بانوان خوزستان در ارزیابی عملکرد کشوری

   رتبه دوم ورزش بانوان خوزستان در ارزیابی عملکرد کشوری

   رتبه دوم ورزش بانوان خوزستان در ارزیابی عملکرد کشوری

   خوزستان پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، برای اولین بار رتبه دوم را به دست آورد.

   نگار افشین، مسوول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، اظهارکرد: پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، خوزستان پس از آذربایجان‌غربی مقام دوم را به دست آورد و گلستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

   وی با بیان این‌که این افتخار برای ورزش بانوان خوزستان برای اولین بار است که به دست آمده است، گفت: سال گذشته خوزستان در رده شانزدهم قرار گرفت و خوشبختانه با اقدامات و حمایت‌های صورت گرفته از ورزش بانوان، جهش بسیار خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

   مسوول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: حضور بانوان در مسابقات کشوری و میادین بین‌المللی، مدال‌های کسب شده و اعتباراتی که برای بخش بانوان جذب شده است، از جمله آیتم‌های مورد ارزیابی محسوب می‌شود.

   وی بیان کرد: این مهم به واسطه زحمات تمام هیات‌های استانی و شهرستانی و همچین ادارات ورزش و جوانان شهرستا‌ن‌ها به دست آمد. همچنین جا دارد از نگاه مثبت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نسبت به ورزش بانوان تشکر ویژه‌ داشته باشم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 500,572
تعداد بازدید امروز : 439
تعداد بازدید دیروز : 822
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.