جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شاهکار خوزستان در مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا کشور

   شاهکار خوزستان در مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا کشور

   شاهکار خوزستان در مسابقات دو و میدانی پیوند اعضا کشور

   ورزشکاران خوزستانی در رقابت های دو و میدانی پیوند اعضا کشور به 9 مدال طلا، 9 نشان نقره و 10 مدال برنز رسیدند.

   جمال فتاحی، دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا استان در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، اظهارکرد: مسابقات قهرمانی دوومیدانی پیوند اعضا کشور از 15 تا 18 تیرماه در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی تهران برگزار گردید که تیم خوزستان تواست به 9 مدال طلا، 9 نشان نقره و 10 مدال برنز دست پیدا کند.

   وی با ابراز خوشحالی نسبت به مدال آوری و درخشش ورزشکاران استان در این مسابقات، گفت: سال گذشته خوزستان به پنج مدال طلا، هشت نقره و یک برنز سال دست پیدا کرد که آمار مدالی امسال نشان می دهد که دو و میدانی کاران استان پیشرفت بسیاری داشته اند. همچنین از سید علی موسوی نور می توان به عنوان پدیده این رقابت ها نام برد.

   دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان بیان کرد: در این دوره قطعا 10 ورزشکاران استان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد و به نظرم خوزستانی ها شایسته حضور در اردوی تیم ملی هستند.

   ‬وی عنوان کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و ورزشکاران آقا و خانم استان نتایج بسیار درخشانی کسب کردند که جا دارد از حمایت های و برنامه های بسیار خوب آقای حاجی زاده، رییس هیات قدردانی کنم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 554,035
تعداد بازدید امروز : 204
تعداد بازدید دیروز : 779
آخرین به روزرسانی : 1397/12/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.