جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حیدری: به زودی مراسم تجلیل از قهرمانان خوزستانی برگزار می شود

   حیدری: به زودی مراسم تجلیل از قهرمانان خوزستانی برگزار می شود

   حیدری: به زودی مراسم تجلیل از قهرمانان خوزستانی برگزار می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به زودی طی مراسمی باشکوه از قهرمانان مدال آور خوزستانی در میادین بین المللی، آسیایی و جهانی تجلیل خواهد شد.

   افشین حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، اظهارکرد: براساس برنامه مدنظر به زودی طی مراسمی باشکوه از قهرمانان مدال آور خوزستانی در شش ماه دوم سال 96 و شش ماه اول سال 97 تجلیل خواهد شد.

   وی با ابراز خوشحالی نسبت به موفقیت سه ورزشکار خوزستانی در رقابت های دو و میدانی پاراآسیایی، گفت: پرتابگران خوزستانی‌ روز گذشته کار خود در این مسابقات را آغاز کردند که حاصل آن سه مدال بود و امیدوارم در ادامه نیز دیگر ورزشکاران استان با مدال جاکارتا را ترک کنند.

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: به محض ورود کاروان خوزستان از رقابت های پاراآسیایی، مراسم استقبال ویژه ای برای این عزیزان خواهیم داشت تا به نحو شایسته ای از زحمات این ورزشکاران و مربیان قدردانی کرده باشیم.

   وی همچنین بیان کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش نیز چندین پروژه ورزشی در استان از جمله شهید مجدیان دزفول به بهره برداری می رسد تا با افزایش اماکن ورزشی، بیش از پیش شاهد موفقیت خوزستانی ها در میادین بین المللی باشیم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 556,610
تعداد بازدید امروز : 480
تعداد بازدید دیروز : 918
آخرین به روزرسانی : 1397/12/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.