جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آغاز دور چهارم تور تنیس روی میز ایران در آبادان

   آغاز دور چهارم تور تنیس روی میز ایران در آبادان

   آغاز دور چهارم تور تنیس روی میز ایران در آبادان

   مسئول برگزاری مسابقات تنیس روی میز کشور گفت: دور چهارم تور حرفه ای تنیس روی میز کشور با حضور بازیکنان برتر کشور و اعضاء تیم های ملی در رده های مختلف سنی به میزبانی آبادان آغاز شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،پیمان حسنی اظهار کرد : 132 تنیسور حرفه ای از 23 استان کشور در این تور چهار روزه حضور دارند که از امروز با یکدیگر به رقابت می کنند.
   وی افزود: این رقابت ها دارای بالاترین ضریب رنکینگ داخلی کشور است که به صورت گروهی و حذفی در سالن 17 شهریور آبادان برگزار می شود.
   مسئول برگزاری مسابقات تنیس روی میز کشور به مرحله بعدی این دور از مسابقات اشاره کرد و گفت: در پایان مرحله گروهی این رقابت ها 64 نفر به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.
   حسنی از حضور قهرمانان ملی و بین المللی تنیس روی میز کشور در این دور از رقابت ها خبرداد و تصریح کرد: افشین نوروزی، امیر حسین هدایی، سجاد حسینی، عارف احمدی فر، سروش امیری نیا و میعاد لطفی از قهرمانان بین المللی تنیس روی میز کشور هستند که در این تور حضور دارند.
   وی از برگزاری دور پنجم تور تنیس روی میز ایران در دی ماه سال جاری خبرداد و خاطر نشان کرد : مرحله پنجم این مسابقات در زاهدان برگزار خواهد شد.
   وی ادامه داد : 2 نفر برتر این مسابقات به رقابت های قهرمانی جهان که ادریبهشت ماه سال آینده در مجارستان برگزار می شود اعزام خواهند شد.
   مسئول برگزاری مسابقات تنیس روی میز کشور از حضور 12 تنیسور آبادانی در مرحله چهارم این رقابت ها در جمع مدعیان عنوان قهرمانی خبرداد و گفت : میزبانی مسابقات کشوری در آبادان و حضور ورزشکاران برتر، موجب ارتقای جایگاه ورزش این منطقه و ایجاد انگیزه در ورزشکاران بومی می شود.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 658,693
تعداد بازدید امروز : 105
تعداد بازدید دیروز : 808
آخرین به روزرسانی : 1398/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.