جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد: مدیران خوزستان در مجمع جوانان حضور می‌یابند

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد: مدیران خوزستان در مجمع جوانان حضور می‌یابند

    مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد: مدیران خوزستان در مجمع جوانان حضور می‌یابند

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از برنامه‌ریزی جهت حضور مدیران استانی در محل مجمع جوانان استان جهت طرح مسائل مربوط به جوانان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،افشین حیدری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که ۱۳ آذرماه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: به صورت ماهیانه مباحث متعدد و مختلفی در حوزه جوانان مشخص و معین شده است که در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ماه جاری موضوع هویت جوانان که دولت و مقام معظم رهبری بر این مقوله تاکید دارند، در دستور کار است.
   وی افزود: سازمان‌های مردم نهاد در زمینه هویت جوانان کارهای خوبی انجام داده‌اند. با توجه به تاکید استاندار، در خوزستان نگاه به حوزه جوانان جدی دیده می‌شود و خوزستان نخستین استانی است که دفتر مجمع جوانان را افتتاح کرده است.
   حیدری ادامه داد: برنامه‌ریزی شده است که به زودی در خدمت مدیران استان باشیم تا در دفتر مجمع جوانان مباحثی با
   جوانان در حوزه‌های مختلف داشته باشند.
   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: مقرر شده است دو خانه جوان دیگر در اهواز راه‌اندازی شود تا از ظرفیت سمن‌های خوب و فعال اهواز در زمینه‌های مختلف استفاده شود.
   حیدری بیان کرد: کمیته‌های زیرمجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و باید مدیران نیز اهتمام لازم برای حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان را داشته باشند.
   وی ادامه داد: بر اساس دستور معاون اول رئیس جمهور که به وزارت ورزش ابلاغ شده، مقرر شده است که از این به بعد مدیران دستگاه‌هایی که در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت نمی‌کنند از طریق وزارت مربوطه به وزارت ورزش و جوانان معرفی شوند؛ بنابراین انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌ها در جلسات حضور داشته باشند.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 658,691
تعداد بازدید امروز : 103
تعداد بازدید دیروز : 808
آخرین به روزرسانی : 1398/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.