جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

   حضور اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

   حضور اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی

   اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد،حضور داشت.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، این نمایشگاه با حضور 30 دستگاه اجرایی از روز پنج‌شنبه 9 اسفندماه فعالیت خود را شروع کرد و 12 اسفندماه به پایان رسید.
   اداره کل ورزش و جوانان استان در این نمایشگاه به تبیین دستاوردهای شاخص خود پرداخت و عملکرد چهل ساله خود را در بخش های ورزشی، عمرانی، جوانان و ... با ارایه نمودار رشد فعالیت ها به نمایش گذاشت که با استقبال خوبی از سوی علاقمندان روبرو شد.
   استاندار خوزستان،نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان،معاونان وی،مدیر روابط عمومی،هیأتهای ورزشی استان،ورزشکاران،جوانان و مدیران دستگاه های اجرایی استان از غرفه اداره کل ورزش و جوانان استان بازدید کردند.
   استاندار خوزستان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب را استقلال سیاسی عنوان کرد و گفت: استقلال امروز ما در حالی است که بیگانگان تا پیش از انقلاب در همه امور کشور دخالت می‌کردند و تا حدی آش شور می‌شد که خود شاه نیز به ستوه می‌آمد.
   غلامرضا شریعتی افزود: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی گامی در جهت تزریق امید و نشاط به جامعه است.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 556,621
تعداد بازدید امروز : 491
تعداد بازدید دیروز : 918
آخرین به روزرسانی : 1397/12/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.