جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: نقش سازمان های مردم نهاد جوانان در کمک رسانی به سیل زدگان بسیار پررنگ است

   مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: نقش سازمان های مردم نهاد جوانان در کمک رسانی به سیل زدگان بسیار پررنگ است

   مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: نقش سازمان های مردم نهاد جوانان در کمک رسانی به سیل زدگان بسیار پررنگ است

   مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:نقش سازمان های مردم نهاد در مشارکت و ساماندهی جمعیت جوان کشور، برای همیاری سیل زدگان بسیار پر رنگ و موثر بوده و هست.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،نشست کار گروه اجتماعی و سازمان های مردم نهاد با محوریت مدیریت بحران استان خوزستان با حضور تقی رستم‌وندی معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی کشور، امید محدث مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، سهام طرفی حردانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، مدیران سازمانهای مردم نهاد، در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

   در این نشست امید محدث با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان و اعلام آمادگی جوانان، ورزشکاران و هیات های ورزشی سراسر کشور برای حضور و همیاری سیل زدگان استان های سیلابی، اظهار کرد: نقش سازمان های مردم نهاد در مشارکت و ساماندهی جمعیت جوان کشور، برای همیاری سیل زدگان بسیار پر رنگ و موثر بوده و هست.

   او با اشاره به شرایط بحرانی خوزستان ناشی از سیلاب های اخیر، گفت: با توجه به لزوم تامین نیازهای اساسی و اولیه سیل زدگان، جوانان و سازمان های مردم نهاد سراسر کشور در اقدامی هماهنگ و مناسب نسبت به تامین اقلام ضروری در این مقطع حساس اقدام کردند.

   محدث با اشاره به ضرورت ساماندهی اماکن اسکان سیل زدگان نیز افزود: ضرورت دارد در این مکان ها نیاز سنجی صورت پذیرد و با توجه به نیازها، اقلام بین مردم سیل زده توزیع شود.

   مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان ضمن اشاره به اعلام آمادگی هیات های ورزشی از سراسر کشور برای حضور و همیاری در مناطق سیل زده، بیان کرد: به منظور سهولت در امداد رسانی مناسب، هیات های قایقرانی خوزستان ضمن اعلام آمادگی، با تمام توان در کنار نیروهای امدادی آماده امداد و نجات هستند.

   او با بیان این که باید در حوزه ارتقای سلامت روحی و روانی کودکان بیشتر تمرکز کرد، گفت: در این شرایط معمولا کودکان فراموش می‌شوند در حالی که این بخش از سیل زدگان به دلیل شرایط غیر عادی موجود، نیاز مُبرم به توجه و رسیدگی دارند.

   محدث در پایان افزود: یکی از موارد مهم و ضروری دیگر جدا سازی بیماران در کمپ های اسکان است که باید در این خصوص اقدام لازم صورت پذیرد.

   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 755,305
تعداد بازدید امروز : 609
تعداد بازدید دیروز : 875
آخرین به روزرسانی : 1398/07/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.