جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آغاز بهره برداری از طرح‌‌های اشتغال‌زایی جوانان در استان خوزستان

   با پیام وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت:

   آغاز بهره برداری از طرح‌‌های اشتغال‌زایی جوانان در استان خوزستان

   آغاز بهره برداری از طرح‌‌های اشتغال‌زایی جوانان در استان خوزستان

   وزیر ورزش و جوانان گفت:بهره‌برداری از طرح‌های اشتغال‌زایی جوانان با تشکر از هر دو مجموعه صندوق کارآفرینی امید و بانک قرض‌الحسنه رسالت از امروز در استان خوزستان و کشور آغاز شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،مسعود سلطانی‌فر در آیین رونمایی از طرح های اشتغال‌زایی جوانان اظهارکرد: مردم خوزستان در هفته‌های اخیر در مبارزه با سیل جاری در بسیاری از شهرستان‌های استان قهرمانانه و دلاورانه مانند دوران هشت سال دفاع مقدس که طلایی‌ترین دوران تاریخ سیاسی معاصر ایران است، ایستادگی و پایداری کردند.

   وی بیان کرد:‌ این کشور قهرمانی‌ها، اقدامات و ایثارگری‌ها مردم شریف خوزستان را در مواجه با سیل به خوبی ثبت و ضبط می‌کند و به عنوان یک تجربه بسیار خوب برای نسل‌های آینده منعکس می‌کند. این دلاوری‌ها را به تمام مردم شریف خوزستان، استاندار محترم و پرتلاش، دستگاه‌های اجرایی استان و تمام سازمان‌های مردم نهاد که در کنار مردم سیل‌زده بودند و تلاش کردند که از آلام درد مردم کاسته شود، تبریک و خسته نباشید می‌گویم.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: ‌امیدوارم بتوانیم این حاثه را با توجه به پیگیری‌های موجود هر چه سریع‌تر به خوبی و خوشی به سمت بهره‌برداری از استفاده از باران این نعمت الهی برای توسعه کشاورزی و اقتصاد استان هدایت کنیم.

   سلطانی‌فر در ادامه با قدردانی از حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بابت حضور در صحنه و بودن این دستگاه در کنار مردم سیل زده استان، گفت: از آقای حیدری که با تلاش شبانه‌روزی در کنار مدیریت استان تلاش می‌کند و همچنین از سازمان‌های مردم نهاد به خاطر بهره‌برداری از طرح‌‌های اشتغال‌زایی قدردانی می‌کنم و امیدوارم با اختصاص منابع و امکانات بیشتر بتواینم به توسعه اشتغالزایی جوانان خوزستان کمک کنیم.

   وی گفت:‌ در همین مراحل ابتدایی سال برای مبارزه مردم خوزستان با آثار مخرب سیل، منابع خوبی را برای استان ارسال کردیم و ان‌شاءالله هیات‌های ورزشی با کمک سازمان‌های مردم نهاد بتوانند کمک‌های لازم را به مردم سیل‌زده داشته باشند. تعداد زیادی از استان‌ها نیز به عنوان استا‌ن‌های معین با همکاری هیات‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد مشغول جمع‌آوری کمک‌های مردم و سازماندهی نیروهای متخصص برای مراحل بعدی کمک به مردم سیل‌زده هستند.

   وزیر ورزش و جوانان در پایان عنوان کرد: بهره‌برداری از طرح‌های اشتغال‌زایی جوانان نیز با تشکر از هر دو مجموعه صندوق کارآفرینی امید و بانک قرض‌الحسنه رسالت از امروز در استان خوزستان و کشور آغاز شد.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 755,340
تعداد بازدید امروز : 644
تعداد بازدید دیروز : 875
آخرین به روزرسانی : 1398/07/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.