جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان

   انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان

   انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان

   یک تفاهم‌نامه آموزشی میان اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان منعقد شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،امروز (چهارشنبه) طی جلسه‌ای با حضور افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان،سهام طرفی‌حردانی معاون فرهنگی و امور جوانان و سیدعلیرضا علوی رییس جهاد دانشگاهی استان یک تفاهم‌نامه آموزشی در قالب طرح سرباز مهارت بین این دو دستگاه منعقد شد.

   در این جلسه
   سهام طرفی‌حردانی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان طی سخنانی اظهار کرد:‌ طرح آموزش سرباز مهارت در قالب آموزش 80 ساعته است که از استاتید مجرب دانشگاه استفاده می‌شود.
   وی افزود:امیدوارم آموزش‌ها به موقع و به جا باشد تا توانمندی‌های موجود در حوزه سربازان نمایان شود و بتوانند در آینده در حوزه اشتغال استان و کشور تاثیرگزار باشند.
   همچنین سیدعلیرضا علوی، رییس جهاددانشگاهی خوزستان با تبریک اعیاد شعبانیه و خسته نباشید به اداره‌کل ورزش و جوانان استان بابت حضور پررنگ و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده، اظهارکرد: یک تفاهم‌نامه مشترک بین نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان برای سربازان بسته شده است که این موضوع نیز از طرف بخش جوانان وزرات ورزش و جوانان به مجموعه جهاد دانشگاهی واگذار شده و قرار است یک هزار سرباز در قالب طرح مهارت، آموزش داده شوند.

   وی با تمجید از طرح آموزش سرباز مهارت، گفت:‌ در حال حاضر یکی از مشکلات حوزه اشتغال، عدم مهارت دانش‌آموختگان و متقاضیان ورود به عرصه کار است که از مهارت‌های اولیه و لازم برای ورود به این عرصه برخوردار نیستند که خوشبختانه طرح سرباز مهارت می‌تواند جامعه خوبی را تحت پوشش قرار دارد.

   رییس جهاددانشگاهی خوزستان ادامه داد: امیدوارم طرح سرباز مهارت نیز آغازی برای همکاری‌های ما در حوزه آموزش‌های تخصصی باشد تا بیش از این بتوانیم در جامعه‌های هدف به ویژه در حوزه ورزشکاران، جوانان، دانشجویان و خانوداه کار کنیم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 687,651
تعداد بازدید امروز : 688
تعداد بازدید دیروز : 653
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.