جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اعلام زمان قطعی برگزاری مجمع تنیس‌روی‌میز خوزستان

   اعلام زمان قطعی برگزاری مجمع تنیس‌روی‌میز خوزستان

   اعلام زمان قطعی برگزاری مجمع تنیس‌روی‌میز خوزستان

   زمان قطعی برگزاری مجمع انتخاب رییس هیات تنیس‌روی‌میز خوزستان مشخص شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد:بر اساس اعلام فدراسیون تنیس‌‌روی‌میز و توافقات حاصله، مجمع انتخاب رییس هیات خوزستان، 19 خردادماه و پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

   ابراهیم نصیری بیان کرد: امیدواریم تنیس‌روی‌میز خوزستان با انتخاب رییس جدید و سرو سامان گرفتن، خیلی زود به روزهای طلایی خود برگردد. این رشته در خوزستان از استعدادها و پتانسیل خوبی برخوردار است که با تعیین رییس هیات می‌تواند مجددا به جایگاه اصلی خود در کشور برگردد.

   نصیری گفت: چشم به راه ابلاغ آیین‌نامه اصلاح شده مربوط به انتخاب روسای هیات‌های ورزشی از سوی وزارت ورزش و جوانان هستیم تا با برطرف شدن ایرادات موجود و تکیمل شدن آیین نامه، جلوی فرصت سوزی‌ها و اختلاف‌نظر بین ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و فدراسیون‌ها که گاها سبب آسیب به پیکره یک رشته است، گرفته شود.

   وی افزود: به هر حال امیدوارم با ارسال آیین‌نامه اصلاح شده، شاهد باشیم که مدت زمان تصمیم برای برگزاری مجامع به حداقل زمان ممکن برسد.

   بر اساس این گزارش، در حال حاضر منصور میرزایی از دی ماه سال 97 به عنوان سرپرست هیات مشغول به فعالیت است و پیش از این نیز برای دو دوره عماد حق‌علی این سمت را برعهده داشت.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 687,689
تعداد بازدید امروز : 726
تعداد بازدید دیروز : 653
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.