جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم گرامیداشت 33 شهید شیعه عربستان در اهواز برگزار شد

   مراسم گرامیداشت 33 شهید شیعه عربستان در اهواز برگزار شد

   مراسم گرامیداشت 33 شهید شیعه عربستان در اهواز برگزار شد

   مراسم گرامیداشت یاد 33 شهید شیعه مظلوم عربستان به همت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان روز دوشنبه در مسجد ارشاد اهواز برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،نماینده ولی فقیه در خوزستان دراین مراسم گفت: استکبار جهانی بداند که ما قطعا براداران شیعه خود را در هیچ یک از مناطق دنیا تنها نمی گذاریم و همواره در کنار آن ها هستیم.
   حجت الاسلام و المسلمی سید عبدالنبی موسوی فرد اظهار داشت: اجتماع امروز به احترام شهدای مظلوم شیعه در عربستان است و نوکران استکبار یقین بدانند در آینده نه چندان دور به حول و قوه الهی همان اتفاقی که در عراق افتاد و شیعیان ایران و عراق اکنون در کنار هم هستند در عربستان هم رخ می دهد.
   وی با بیان این که استکبار جهانی بودجه بسیاری برای مقابله با نفوذ و توسعه شیعیان در جهان اسلام هزینه می‌ کند گفت: بی شک تنها جریانی در برابر نفوذ فکری، فرهنگی، سیاسی و جهان ‌بینی غرب و نظام سلطه ایستاده، ایران و اسلام اصیل بوده و استکبار در برابر چنین نظامی به طور قطع موضع گرفته و برای زمین ‌گیر کردن آن تمام امکانات خود را به کار می‌ گیرد.
   حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد به حضور پر رنگ و مثبت مقام معظم رهبری، حسن نصرالله و آیت الله سیستانی در منطقه اشاره کرد و گفت: وهابیون از وجود شیعیان و گسترش آن ها در جهان هراس دارند لذا ما باید به این موضوع اهمیت دهیم. عراقی که چندین سال پیش با ما می جنگید اکنون در کنار ما است همچنین کشورهای یمن و سوریه در ردیف ما مقابل استکبار ایستادگی می کنند.
   وی با اشاره به مبارزه با وهابیت در خوزستان گفت: مسئولان ما باید در این زمینه هوشیار باشند اگر چه نباید تصور کنیم هر کس در خوزستان چفیه قرمز داشت یک وهابی است، ما نباید با کج سلیقگی مردم را از خودمان دور کنیم و فوری کسی را متهم کنیم.
   نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای کمک به فقرا، ضعفا و سیل زدگان کشور به ویژه مردم خوزستان است.
   وی با بیان این که پیشنهاد می دهم هر یک از مردم استان در توان خود هزینه ای برای کمک به سیل زدگان قرار دهند افزود: در ماه مبارک رمضان باید از فرصت مهمانی خدا و انس با قرآن استفاده کنیم، با توجه به این که درصدی از مردم ما سیل زده هستند و در چادرها زندگی می کنند باید به آن ها کمک کنیم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 687,694
تعداد بازدید امروز : 731
تعداد بازدید دیروز : 653
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.