جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حیدری در جمع روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها:با برگزاری برنامه های مفرح ورزشی در جامعه شور و نشاط ایجاد کنید

   حیدری در جمع روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها:با برگزاری برنامه های مفرح ورزشی در جامعه شور و نشاط ایجاد کنید

   حیدری در جمع روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها:با برگزاری برنامه های مفرح ورزشی در جامعه شور و نشاط ایجاد کنید

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در جمع روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها با بیان اینکه گاهی اوقات برگزاری یک همایش یا مسابقه کوچک در بین مردم خصوصا جوانان عزیز نشاط و امید و بالندگی به وجود می آورد،گفت:با برگزاری برنامه های مفرح ورزشی در جامعه شور و نشاط ایجاد کنید.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،افشین حیدری در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان خوزستان که صبح امروز با حضور معاونین اداره کل و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان و بخش استان برگزار شد،اظهار کرد:موفقیت های ورزش خوزستان مرهون تلاش و زحمات تک تک شما عزیزان است که وظیفه خود می دانم از شما تشکر و قدردانی کنم.
   حیدری در ادامه بیان کرد: سال 98 سال بسیار پراهمیتی است و نقش ما برای حضور پررنگ مردم در انتخابات بسیار مهم می باشد.
   وی بیان کرد:اگر در سطح دنیا بررسی کنیم میبینیم کشورهایی به دنبال استقلال بودند ولی چون تدبیر و سیاست درستی نداشتند،اکنون مردم آن کشورها در چه شرایط سخت و ذلت باری زندگی می کنند اما خوشبختانه ما با درایت و سیاستهای مدبرانه مقام معظم رهبری توانستیم تا به امروز در مقابل دشمنان مقاومت کنیم البته مقاومت هزینه دارد ولی چیزی از سرعت قطار توسعه نظام مقدس اسلامی کم نشده ضمن اینکه اتفاقات خوب در بخش های علمی و زیرساختهای کشور در حال انجام است.
   حیدری اضافه کرد: تحریم ها و تهدیدها را نباید از پنجره منفی نگاه کنیم بلکه باید آنها را به فرصت تبدیل کرد که نمونه های آن را در کشور و حوزه ورزش میبینیم.
   وی با بیان اینکه گاهی اوقات برگزاری یک همایش یا مسابقه کوچک در بین مردم خصوصا جوانان عزیز نشاط و امید و بالندگی به وجود می آورد،تصریح کرد:با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح با برگزاری برنامه های مفرح ورزشی در جامعه شور و نشاط ایجاد کنید.
   حیدری ادامه داد:از فضاهای ورزشی در مشارکت با ارشاد اسلامی و سایر نهادها برای برگزاری همایش ها،جشنواره ها و برنامه های مختلف برای مردم استفاده کنید.
   وی در ادامه با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان خوزستان است،اظهار کرد: در واقع رسالت اصلی‌ ورزش‌های همگانی ایجاد یک جامعه سالم و با نشاط است، بر همین اساس برنامه های مختلفی برای توسعه ورزش همگانی در بین مردم در نظر گرفته ایم.
   حیدری خاطرنشان کرد:با کمک آقای حاجتی که سرپرستی هیأت ورزشهای همگانی استان را بر عهده گرفته اند،تصمیم داریم تعداد زیادی پروژه بزرگ در سطح استان از جمله زمین چمن،زمین بسکتبال و والیبال روباز و ایستگاههای دوچرخه را با مشارکت شهرداریها احداث کنیم.
   وی ادامه داد: روسای شهرستانها نیز می بایست در این راستا کمک کنند و با شهرداریها تفاهم نامه ببندند تا این مهم به سرانجام برسد.
   حیدری افزود: با برگزاری برنامه‌های مستمر ورزشی تلاش کنید در شهرستانها ورزش در بین مردم نهادینه شود و خانواده‌ها مانند سایر اقدامات روزمره به امر ورزش بپردازند تا جامعه ای سالم و پر نشاط داشته باشیم.
   وی بیان کرد:برگزاری جشنواره های تابستانه از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است و روسای شهرستانها می بایست نسبت به این موضوع نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.
   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در پایان اظهار کرد: ارزیابی ادارات ورزش و جوانان شهرستانها به صورت ماهانه و سالانه نیز جزء اولویت های کاری اداره کل می باشد.
   بر اساس این گزارش،روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در این جلسه به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند و مدیرکل و معاونین توضیحات لازم را ارائه نمودند.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 755,318
تعداد بازدید امروز : 622
تعداد بازدید دیروز : 875
آخرین به روزرسانی : 1398/07/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.