جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

   در نشست صمیمی با جمعی از خیرین ازدواج کشور

   عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

   عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان معتقد است: تقویت بنیه مالی جوانان مانند تهیه جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد, کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست صمیمانه با خیرین حوزه ازدواج گفت: حضور خیرین در همه حوزه ها مغتنم و مهم است.

   وی ادامه داد: یکی از سیاستهای وزارت ورزش و جوانان پیگیری تشکیل مجمع خیرین در حوزه های ورزش و جوانان است که در حوزه ورزش با یاری خدا توانستیم مجمع خیرین ورزش یار را تشکیل دهیم که آثار و دستاوردهای ارزشمندی در توسعه زیر ساختهای ورزشی به همراه داشته است.

   احمدی تاکید کرد: خیرین ورزش یار مشارکت بسیار خوبی در تکمیل پروژه های ورزشی کشور داشتند و با ایجاد امکانات ورزشی به پر کردن اوقات فراغت سالم نوجوانان و جوانان با ورزش کمک کردند.

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در موضوعات جوانان و به ویژه حوزه ازدواج نیاز بود این مجمع تشکیل شود و امروز خوشحالم که می توانیم از ظرفیت خیرین استفاده کنیم و با کمک هم از مسائل متعدد حوزه ازدواج گره گشایی کنیم.

   احمدی تاکید کرد: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است. مسائلی مانند جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد.

   وی در پایان گفت: امیدوارم با رسمیت مجمع خیرین ازدواج بتوانیم قدم های بلندتر و موثر تری در حوزه ازدواج برداریم.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 754,096
تعداد بازدید امروز : 275
تعداد بازدید دیروز : 1,600
آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.