جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مهین فرهادی زاد: حضور بانوان در جایگاه داور در عرصه های بین المللی افتخاری بزرگ است

   مهین فرهادی زاد: حضور بانوان در جایگاه داور در عرصه های بین المللی افتخاری بزرگ است

   مهین فرهادی زاد: حضور بانوان در جایگاه داور در عرصه های بین المللی افتخاری بزرگ است

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در دومین نشست تخصصی دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور گفت: تمام بانوانی که در فدراسیون ها یا استان ها مسئولیت دارند باید به گونه ای عمل کنند تا جامعه زنان ورزشکار وجود آنان را حس کنند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهین فرهادی زاد در ابتدای این نشست که به میزبانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد ضمن اشاره به مسئولیت مهم و خطیر بانوان در عرصه ورزش کشور گفت: ارائه گزارش های منظم در چنین جلساتی موجب می شود تا خلاقیت های ما شکوفا شود زیرا نواقص احتمالی در تمام سطوح را از دل چنین گزارشاتی می توان استخراج کرد.

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: تمام بانوانی که در فدراسیون ها یا استان ها مسئولیت دارند باید به گونه ای عمل کنند تا جامعه زنان ورزشکار وجود آنان را حس کنند. اگر نواب رییس های بانوان به صورت منظم به برگزاری این نشست ها اهتمام بورزند تعاملی سازنده میان جامعه ورزش و مسئولین ایجاد خواهد شد که نتیجه درخشانی در بر خواهد داشت.

   وی افزود: حضور بانوان در جایگاه داور در عرصه های بین المللی افتخاری بس شگرف است اما باید با درک صحیح از فضای اجتماعی و ملاحظات فرهنگی ما در عرصه های مختلف حاضر شوند.
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 820,712
تعداد بازدید امروز : 834
تعداد بازدید دیروز : 733
آخرین به روزرسانی : 1398/09/13
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.