جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:فراخوان واگذاری 16 پروژه ورزشی به بخش خصوصی

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:فراخوان واگذاری 16 پروژه ورزشی به بخش خصوصی

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد:فراخوان واگذاری 16 پروژه ورزشی به بخش خصوصی

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از فراخوان واگذاری 16 پروژه ورزشی به بخش خصوصی خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،افشین حیدری با بیان این که 16 پروژه ورزشی که چند پروژه آن استخر است، جهت واگذاری به بخش خصوصی فراخوان می‌شوند، اظهار کرد: در بخش سرمایه‌گذاری در حوزه‌ پروژه‌های عمرانی ورزش، تاکنون هتل ورزش واقع در استادیوم تختی شرایط خوبی پیدا کرده است. چند استخر نیز در دستور کار هستند ولی هنوز به بهره‌برداری کامل نرسیده‌اند که امیدوارم این مهم هر چه سریع‌تر انجام شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد:‌ از تمام سرمایه‌گذاران می‌خواهم در فراخوان واگذاری 16 پروژه‌ای که از هفته آینده رسانه‌ای خواهند شد، شرکت کنند تا ان‌شاءالله به عنوان بخش خصوصی در این پروژه‌ها به فعالیت بپردازند.
   وی بیان کرد:‌ برخی از مجموعه‌های بخش خصوصی بسیار باکیفیت کار می‌کنند، امیدوارم در آینده قوانین به ما راهکاری را ارائه دهند که بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی بیشتر حمایت کنیم.
   حیدری در ادامه در خصوص اهمیت و نظارت بر اماکن ورزشی به ویژه اماکن آبی گفت: به زودی مجمع هیات نجات‌غریق خوزستان برگزار خواهد شد و ان‌شاءالله یک برنامه مدون برای نظارت بر استخرهای استان خواهیم داشت. هیات جدید حتما باید برنامه‌ریزی خوب داشته باشد و کمیته‌هایی را با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تشکیل دهد، نه این‌که عده‌ای شخصی مسوولیت نظارت و ارزیابی را بر عهده بگیرند.

   وی با اشاره به نظارت این اداره‌کل بر باشگاه‌ها و استخرها، عنوان کرد: باید بین یک استخر که در بحث نظافت حرفی برای گفتن ندارد و استخری که از این نظر حرف اول را می‌زند و شرایط بسیار خوبی دارد، تفاوت وجود داشته باشد.‌ از جمله اماکن آبی قابل تقدیر در استان می‌توان به استخر راشا اشاره کرد که از جمله استخرهای خوب و با کیفیت استان محسوب می‌شود که جا دارد از خانم قائدمقام، مسوول این استخر که یک سرمایه‌گذار موفق در حوزه ورزش است، قدردانی کنم.

   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 754,113
تعداد بازدید امروز : 292
تعداد بازدید دیروز : 1,600
آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.