جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مربی خوزستانی تیم‌ملی نوجوانان: بوکسورهای ایرانی در قهرمانی آسیا شانس مدال هستند

   مربی خوزستانی تیم‌ملی نوجوانان: بوکسورهای ایرانی در قهرمانی آسیا شانس مدال هستند

    مربی خوزستانی تیم‌ملی نوجوانان: بوکسورهای ایرانی در قهرمانی آسیا شانس مدال هستند

   مربی خوزستانی تیم‌ملی بوکس نوجوانان با قدردانی از تلاش‌های فدراسیون بابت فراهم کردن شرایط لازم در اردوها و تمرینات برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت:‌ همه بوکسورهای 10 وزن اعزامی از شانس کسب مدال برخوردار هستند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،مرتضی خفایی در خصوص آمادگی تیم‌ملی نوجوانان پیش از آغاز رقابت‌های قهرمانی بوکس آسیا، اظهارکرد: این مسابقات از 18 مهرماه به مدت هشت روز در امارات برگزار می‌شود و خدا را شکر تیم‌ملی با آمادگی خوبی راهی این مسابقات شده است.

   وی ادامه داد: پوریا سعیدی‌اصلی و سیدعلی هاشمی‌نسب، دو خوزستانی تیم‌ملی ایران هستند که به همراه دیگر ملی‌پوشان از شرایط خوبی برخوردارند و این امید می‌رود که بتوانند در رقابت‌های آسیایی بهترین عملکرد خود را نشان دهند.

   مربی تیم‌ملی بوکس نوجوانان با قدردانی از تلاش‌های فدراسیون بابت فراهم کردن شرایط لازم در اردوها و تمرینات، گفت: با حمایت فدراسیون تمرینات خوبی را برای حضور در این پیکارها پشت‌سر گذاشتیم و همه بوکسورهای 10 وزن اعزامی، از شانس کسب مدال برخوردار هستند.

   خفایی خاطرنشان‌کرد: 43 کشور آسیایی در این پیکارها حضور خواهند داشت که ازبکستان و قزاقستان از حریفان اصلی ما محسوب می‌شوند، ضمن این‌که هند نیز به تازگی تیم قوی‌ای شده است زیرا برای تیم‌های پایه از مربیان کوبایی استفاده کرده است.

   وی عنوان کرد: مسابقات قهرمانی بوکس آسیا برای چهارمین بار است که برگزار می‌شود و ایران دومین سال حضور در این مسابقات را تجربه می‌کند.

   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 754,110
تعداد بازدید امروز : 289
تعداد بازدید دیروز : 1,600
آخرین به روزرسانی : 1398/07/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.