جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برپایی موکب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه

   برپایی موکب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه

   برپایی موکب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه

   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از برپایی موکب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه
   خبر داد.

   افشین حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: گردهمایی اربعین حسینی نمایش قدرت اسلام و محبان اهل بیت(ع) است و حضور بیش از میلیونها زائر با عشق به پیامبر (ص) و ارادت به خاندان پاک و مطهرش همزمان در یک نقطه ،علی رغم تفاوت های قومی و ملیتی بهترین فرصت برای نمایش چهره واقعی شیعه به جهانیان است.
   وی با بیان اینکه هدف قیام امام حسین (ع) مطابق با فطرت انسانی، عدالت طلبی و حفظ کرامت انسانی بوده است،افزود:به همین علت انسانهای آزاده از تمام ادیان و مذاهب دوستدار امام حسین (ع) هستند،اربعین حسینی را گرامی می دارند و اخلاص، ارادت و دلدادگی خود را به قافله سالار کربلا و اهل بیت آن حضرت ابراز می کنند.
   حیدری ادامه داد:اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز به سهم خود برای چندمین سال متوالی اقدام به برپایی موکب با هدف خدمات رسانی به زائرین در مرز چذابه نموده است.
   وی اضافه کرد:فعالیت این موکب از روز جمعه 19 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز ادامه دارد.
   مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: در این موکب فضا و امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائران اربعین فراهم شده است و پذیرایی،اسکان و برنامه های فرهنگی از جمله خدماتی است که ارائه می شود.
   حیدری خاطرنشان کرد: موکب اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای میزبانی از زائران اربعین حسینی آمادگی کامل دارد و تمامی تمهیدات برای خدمت رسانی مطلوب اتخاذ شده است .امیدواریم بتوانیم میزبان خوب و شایسته ای برای شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) باشیم.
   گالری
   اخبار مرتبط
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 805,130
تعداد بازدید امروز : 366
تعداد بازدید دیروز : 1,344
آخرین به روزرسانی : 1398/08/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.