جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    •  حیدری: رشد زیرساخت‌ها ما را به چشم‌انداز توسعه سرانه فضای ورزش خوزستان امیدوار می‌کند

      حیدری: رشد زیرساخت‌ها ما را به چشم‌انداز توسعه سرانه فضای ورزش خوزستان امیدوار می‌کند

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: رشد زیرساخت های ورزشی استان، ما را به چشم‌انداز پیش‌رو در راستای توسعه سرانه فضای ورزشی امیدوار می‌کند.

      انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان

      انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان

      یک تفاهم‌نامه آموزشی میان اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی خوزستان منعقد شد.

       حیدری خبر داد: اهدا ۲۰ میلیارد ریال از سوی جامعه ورزش استان به مردم سیل‌زده خوزستان

      حیدری خبر داد: اهدا ۲۰ میلیارد ریال از سوی جامعه ورزش استان به مردم سیل‌زده خوزستان

      مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: از سوی جامعه ورزش استان تا هفته آینده مبلغ ۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی برای کمک به سیل‌زدگان خوزستان اهدا می شود.

      وزیر ورزش و جوانان: جامعه ورزش به یاری مردم سیل‌زده خوزستان بشتابد

      وزیر ورزش و جوانان: جامعه ورزش به یاری مردم سیل‌زده خوزستان بشتابد

      وزیر ورزش و جوانان از جامعه ورزش و سمن‌های جوانان در سراسر کشور خواست که به یاری مردم سیل‌زده خوزستان بشتابند.

    • ادارات وزارت ورزش و جوانان در استان
      • اطلاعات تماس اداره کل ورزش و جوانان

        شهرستان آبادان

        تلفن تماس: 53320650
        نمابر: 53320122
        رایانامه: Abadan@msy.gov.ir

        شهرستان اهواز

        تلفن تماس: 35513986
        نمابر: 35513987

        شهرستان اندیمشک

        تلفن تماس: 42630270
        نمابر: 42630271
        رایانامه: Andimeshk@msy.gov.ir

        شهرستان ایذه

        تلفن تماس: 43623244
        نمابر: 43624002
        رایانامه: Eazeh@msy.gov.ir

        شهرستان امیدیه

        تلفن تماس: 52622326
        نمابر: 52625115
        رایانامه: Omidiyeh@msy.gov.ir

        شهرستان خرمشهر

        تلفن تماس: 53522900
        نمابر: 53522900
        رایانامه: Khoramshahr@msy.gov.ir

        شهرستان دزفول

        تلفن تماس: 42421681
        نمابر: 42421682
        رایانامه: Dezfoul@msy.gov.ir

        شهرستان بندرماهشهر

        تلفن تماس: 52326657
        نمابر: 52326656
        رایانامه: mahshahr@msy.gov.ir

        شهرستان مسجدسلیمان

        تلفن تماس: 43226340
        نمابر: 43230676
        رایانامه: Masjedsoleiman@msy.gov.ir

        شهرستان بهبهان

        تلفن تماس: 52722126
        نمابر: 52722126
        رایانامه: behbahan@msy.gov.ir

        شهرستان شوشتر

        تلفن تماس: 36222065
        نمابر: 36223799
        رایانامه: Shooshtar@msy.gov.ir

        شهرستان شوش

        تلفن تماس: 42871521
        نمابر: 42871522
        رایانامه: Shoosh@msy.gov.ir

        شهرستان رامهرمز

        تلفن تماس: 43523052
        نمابر: 43523567
        رایانامه: Ramhormoz@msy.gov.ir

        شهرستان شادگان

        تلفن تماس: 53722026
        نمابر: 53722772
        رایانامه: Shadegan@msy.gov.ir

        شهرستان دشت آزادگان

        تلفن تماس: 36746299
        نمابر: 36746300
        رایانامه: Dashteazadegan@msy.gov.ir

        شهرستان هندیجان

        تلفن تماس: 52572320
        نمابر: 52572320
        رایانامه: Hendijan@msy.gov.ir

        شهرستان رامشیر

        تلفن تماس: 43593600
        نمابر: 43592332
        رایانامه: Ramshir@msy.gov.ir

        شهرستان گتوند

        تلفن تماس: 36322321
        نمابر: 36322321
        رایانامه: Gatvand@msy.gov.ir

        شهرستان باغملک

        تلفن تماس: 43722140
        نمابر: 43721952
        رایانامه: Baghmalek@msy.gov.ir

        شهرستان لالی

        تلفن تماس: 43292727
        نمابر: 43294979

        شهرستان هفتکل

        تلفن تماس: 43582535
        نمابر: 43581450
        رایانامه: Haftgol@msy.gov.ir

        شهرستان هویزه

        تلفن تماس: 36782280
        نمابر: 36782280
        رایانامه: Hoveyzeh@msy.gov.ir

        شهرستان اندیکا(قلعه خواجه)

        تلفن تماس: 22623346
        رایانامه: Andika@msy.gov.ir

        شهرستان باوی(ملاثانی)

        تلفن تماس: 36522111
        نمابر: 36522111
        رایانامه: bavi@msy.gov.ir

        شهرستان حمیدیه

        تلفن تماس: 36722401
        نمابر: 36722401
        رایانامه: Hamidiyeh@msy.gov.ir

        شهرستان بندرامام خمینی(ره)

        تلفن تماس: 52223115
        نمابر: 52223117

        شهرستان آغاجاری

        تلفن تماس: 52662199
        نمابر: 52662199
        رایانامه: Aghajari@msy.gov.ir

        شهرستان اروندکنار

        تلفن تماس: 53393200
        نمابر: 53393200

        شهرستان بستان

        تلفن تماس: 36772227
        نمابر: 36772227

        شهرستان صیدون(باغملک)

        تلفن تماس: 43777161
        نمابر: 43777441

        شهرستان زیدون(بهبهان)

        تلفن تماس: 52982857
        نمابر: 52982857

        شهرستان سردشت(دزفول)

        تلفن تماس: 42357282

        شهرستان جایزان

        تلفن تماس: 52673470
        نمابر: 52673470

        شهرستان جزیره مینو(خرمشهر)

        تلفن تماس: 53372271
        نمابر: 53372271

        شهرستان دهدز

        تلفن تماس: 43683533
        نمابر: 43683533

        شهرستان کارون

        تلفن تماس: 35550919
        نمابر: 35550919
        رایانامه: Karoon@msy.gov.ir
    • سامانه های الکترونیک
    • ارتباط با مدیر کل استان
      مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان
      افشین حیدری
      مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان
    • گزارش تصویری
    • نمایش نظرسنجی
      از عملکرد روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در سال 96 چقدر رضایت دارید؟
      *
    • مدال آوران و افتخار آفرینان
      • هاشمیه متقیان مدال  سال 2016
      • حسین رجب پور مدال نقره سال 2016
      • محمد حیدری مدال نقره سال 2016
      • جواد حردانی مدال برنز سال 2016
      • علیرضا قلعه ناصری مدال نقره سال 2016
      • غلامرضا رحیمی مدال طلا سال 2016
      • سعید عبدولی مدال برنز سال 2016
خوزستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 577,700
تعداد بازدید امروز : 187
تعداد بازدید دیروز : 419
آخرین به روزرسانی : 1398/01/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.